Aylık ve Online Diyet Hizmeti

 

Aylık ve Online Diyet Hizmeti

TformDiet ekibi olarak, uzman kadromuzla sizlere bu desteği vermek adına oluşturduğumuz bütüncü hizmetten yararlanmanız, beden, ruh sağlığınızın çok kısa sürelerde uğrayacağı pozitif değişimi anlamanızı sağlayacak ve bütüncü yaklaşımla sağlıklı yaşamın önemli bir eşiğini atlamanıza yardımcı olacaktır. Yüz yüze diyet ve online diyet hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Diyet halk arasında genel itibariyle, zayıflamaya yönelik beslenmede yapılan genel değişiklikler olarak algılanır. Aslında bu pek öyle değildir. Diyet doğru yanlış, eksik fazla yapılan beslenmenin tamamını kapsayıcı bir durumdur. Peki bizim için önemli olan nedir? Bu sorunun cevabı doğru beslenmedir yani kişini tüm ihtiyaçları belirlenir ve hedefleri doğrultsun de geniş bir beslenme planı oluşturulur ve düzenli aralıklarla kişini beslenmesi takip edilir bu sayede kişi yaşam boyu beslenme şeklini öğrenmiş olur ve formunu koruması için dikkat etmesi gereken durumların tamamını farkında olur. .

Doğru bir beslenme nasıl olur? Doğru beslenme, günlük ihtiyaçlarımızı yani protein, karbonhidrat, yağ ve vitamin minerallerin tamamını bir beslenme programı içerisin de bize sunan durumdur. Bu konuda destek alacağımız kişiler ise bu işin profesyonelleri olmalı yani bu alanın üzerine lisans eğitimi almış ve bu hizmeti sunan kimseler. İhtiyaçlarınıza göre size programlar oluşturacak, sizi bedenen hatta ruhen yaptığınız doğru beslenmeyle üzerinizde ki etkilerini size açıklayacak. Mutlu kalın.

 

Yüzyüze Diyet

Hamilelik Dönemi Beslenme Danışmanlığı

Emzirme Dönemi Beslenme Danışmanlığı

Çocuklarda Beslenme Danışmanlığı

Online Diyet

Kilo Alma Danışmanlığı

Sporcu Beslenme Danışmanlığı

Detox ve Arınma Programları

Danışan Özel